Oferta

Zostań własnym dietetykiem

Czy chciałbyś zostać własnym dietetykiem?

Jeszcze nie znam Twojego imienia, więc pozwól, że nazwę Cię po prostu Drogim Czytelnikiem.
Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe. Jak tylko Cię poznam obiecuję zwracać się do Ciebie po imieniu!

Zatem… Drogi Czytelniku,

Czy chciałbyś:

 • Cieszyć się dobrym zdrowiem fizycznym?
 • Czuć się dobrze w swoim ciele?
 • Mieć lepsze samopoczucie?
 • Zacząć się wysypiać?
 • Zwiększyć swoją atrakcyjność?
 • Chorować znacznie rzadziej?
 • Mieć zdrowszą cerę?
 • Nie wydawać majątku na jedzenie?
 • Zgubić zbędne kilogramy?

 

Jeśli choć raz odpowiedziałeś „tak”, to czytaj dalej, bo chcę Ci opowiedzieć o pewnej rzadkiej umiejętności,
która moim zdaniem jest niezbędna do bycia naprawdę szczęśliwym!

Być może wyda Ci się to dziwne, ale ta umiejętność to…

 

Układanie Spersonalizowanej Diety!

Możesz się tego nauczyć, nawet jeżeli nie masz specjalistycznej wiedzy dietetycznej, nie wiesz, od czego zacząć i nie umiesz gotować.

Bilansowanie diety to najważniejsza umiejętność, której powinieneś się nauczyć, jeśli chcesz poprawić dosłownie każdy aspekt swojego życia!

Jeśli jesteś pracownikiem biurowym, mechanikiem, przedsiębiorcą, lub studentem to bilansowanie diety jest Twoją przepustką do stania się szczęśliwszym w praktycznie każdym obszarze życia!

Oto 3 najważniejsze powody, dla których powinieneś skorzystać z bilansowania diety zamiast standardowego planu dietetycznego, lub cateringu:

 • Ponadczasowość – jeśli raz nauczysz się jak rozpisywać własną dietę, która jest smaczna, zdrowa i pozwala Ci utrzymać
  fantastyczną sylwetkę, bez względu na to co się będzie działo dookoła, ta umiejętność zostanie z Tobą do końca życia.

  Wykorzystasz ją praktycznie w każdej dziedzinie życia. Nasz mózg jest tak zbudowany, że bardzo sugerujemy się wyglądem innych i lepiej
  oceniamy tych, którzy wyglądają dobrze. Ludzie podświadomie będą traktować Cię lepiej, ponieważ będziesz lepiej wyglądać. 

 • Edukacja dietetyczna – w Polsce jest zaledwie kilkanaście osób, które potrafią nauczać w jaki sposób bilansować dietę.
  Jest masa dietetyków, którzy zmniejszą Twoją wagę, ale nie nauczą Cię w jaki sposób odżywiać się, żebyś po zakończeniu współpracy
  był w stanie sam określić czego Twój organizm potrzebuje do utrzymania świetnej formy!
 • Bezkompromisowa skuteczność – masz pewność, że nie tylko zostawię Cię z wiedzą niezbędną do utrzymania zdrowej masy ciała, ale również przeprowadzę Cię przez proces odchudzania.

Dostaniesz ode mnie 2 w jednym: MEGA SKUTECZNE ODCHUDZANIE i DAWKĘ WIEDZY JAK UTRZYMAĆ WAGĘ!

Moi Klienci wiedzą, że dieta, którą dla nich przygotuję zamieni ich ciała w złoto, a samopoczucie w diamenty.
Nie ma po prostu sensu przez 3 miesiące katować się dietą, która nam nie smakuje, żeby następnie po kilku tygodniach wrócić do punktu wyjścia.
Lepiej zapłacić więcej i mieć skuteczną kompleksową usługę, niż 5 razy przechodzić tę samą drogę od początku i ostatecznie nie odnieść sukcesu.

Sport Mistrz Dietetyka scaled

Zrobię z Ciebie prawdziwego eksperta!

 

Nazywam się Mateusz Mistarz. Nie jestem kucharzem, ale ludzie mówią mi, że przepisy w moich dietach są genialne, a do tego odchudzają jak szalone!

Przecież nigdy nie studiowałem dietetyki ani nigdy nie pracowałem
w żadnej poradni dietetycznej.

Układać diety nauczyłem metodą prób i błędów, oraz sprawdzając skuteczność dziesiątek metod o których dowiedziałem się z książek, opracowań naukowych i rozmów z osobami, które w swoim życiu przerobiły setki diet. 

Na tej podstawie stworzyłem kurs Jak Zostać Własnym Dietetykiem, który nie tylko odchudza, powoduje, że ludzie lepiej się czują i są zdrowsi, ale również edukuje na czym polega prawdziwe zdrowe żywienie. 

I wiesz co? Ty też możesz się tego nauczyć.

 

W ramach naszej współpracy nauczę Cię wszystkiego co tylko potrafię!

Znasz zasadę Pareto?

Włoski ekonomista Wilfredo Pareto odkrył, że 20% ludzi posiada 80% majątku.

Potem zaczął zauważać zależność, że:

 • 20% ludzi w naszym otoczeniu daje nam 80% szczęścia.
 • 20% produktów zawiera 80% najkorzystniejszych dla zdrowia składników.
 • 20% nawyków powoduje 80% efektów.

Ja sam zacząłem stosować tę zasadę niespełna 2 lata temu. Od tego czasu zastanawiam się jakie 20% da moim klientom 80% efektów.

Przeprowadziłem w swoim życiu kilkadziesiąt bilansów dietetycznych.
Za każdym razem działały jak panaceum!
Nie ważne, czy były dla mechnika, sportowca, czy informatyka.

Rozpisując Ci bilans pokażę Ci 20% tego, co potrzebujesz, żeby mieć 80% efektów.

Czy możesz dojść do tego samodzielnie? 

Oczywiście, jeżeli tylko możesz poświęcić kilka lat na żmudne próby zrzucenia wagi na własną rękę i następne kilka lat na szukanie rozwiązań jak utrzymać efekty.

Musisz mieć świadomość, że to nie będzie proste zadanie, ale jeżeli będziesz chciał wybrać taką drogę musisz być bardzo ostrożny. Źle ułożona dieta może być bardzo szkodliwa dla Twojego zdrowia i narażać Cię na wiele przewlekłych chorób. 

Ale jest też inna droga!

Możesz po prostu skorzystać z pomocy kogoś kto tę drogę już przebył i jak profesjonalny przewodnik zaprowadzi Cię do celu omijając wszystkie niebezpieczeństwa. 

Właśnie przez tę podróż chcę Cię przeprowadzić.

Mateusz wszystko rozumiem, ale czy ja naprawdę potrzebuję tej wiedzy?

Oczywiście, że tak. Jesteś tym co jesz, więc jeżeli wkładasz do swoich ust nieodpowiednie produkty, które są bezpośrednią przyczyną wielu chorób to narażasz się na naprawdę poważne konsekwencje…

Podam Ci przykład, który pokaże Ci jak ludzie skupiają się na dobrach doczesnych, jednocześnie zupełnie bagatelizując własne zdrowie.
W 2020 r. na konsultację trafił do mnie z polecenia Kamil (teraz jest moim dobrym znajomym i pozwolił mi na opisanie tej sytuacji na stronie).

Kamil ważył 130 kilo przy 170cm wzrostu. Musisz przyznać, że to trochę dużo. Na konsultację przyjechał naprawdę dobrym BMW o wartości
ok. 300 tysięcy złotych.

Mogłoby się wydawać, że taki człowiek rozumie wartość droższych rzeczy, ponieważ kupił sobie samochód, który pomimo wysokiej ceny uchodzi za bezawaryjny i bardzo wygodny.

Gdy Kamil usłyszał ode mnie propozycję współpracy na 1 rok, w której cenę wchodziło zbilansowanie diety, oraz zaplanowanie aktywności fizycznej, żeby doprowadzić go do upragnionych 85kg to usłyszałem od niego tylko jedno.

„Mateusz, sorry ale nie chcę wydawać ponad 300 zł za miesiąc współpracy z Tobą”.

Nie miałem do niego pretensji, powiedziałem mu tylko, że naprawdę musi zacząć o siebie dbać i zaleciłem mu, żeby przemyślał sprawę.

Miesiąc później dostałem od niego telefon. O mały włos otarł się o zawał serca. Trafił do szpitala z bardzo słabą kondycją mięśnia sercowego.
Lekarz powiedział mu, że albo weźmie się w garść, albo czeka go poważny problem.

Teraz na szczęście Kamil ma się już dużo lepiej, ale sytuacja mogła się skończyć dużo gorzej!

Z tej historii wynika morał: Nie możesz czekać, aż przydarzy Ci się coś złego. Jeżeli chcesz zadbać o własne zdrowie to zrób to najszybciej jak możesz!

Wiem, że powyższy akapit być może jest drastyczny, ale zdrowia po prostu nie można zostawić na później.

Jeżeli chciałbyś żebym pomógł Ci zbilansować Twoją dietę, oraz nauczył Cię w jaki sposób sam możesz za jednym zamachem zadbać o Twoje zdrowie, poprawić kontakty międzyludzkie, lepiej się wysypiać i stać się człowiekiem energicznym, koło którego nie można przejść obojętnie.

 

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Obecnie zostało mi kilka wolnych miejsc na prowadzenie klientów indywidualnych.

40
Pozostała liczba wolnych miejsc

Dlaczego to takie ważne by jeść smacznie i zdrowo?

Jeżeli Twoja dieta będzie Twoją karą zapewne utrzymasz ją przez miesiąc, może dwa. Następnie wrócisz do swoich starych nawyków żywieniowych, starej wagi i wystawisz mi opinie na poziomie jednej gwiazdki.

Zależy mi na tym żebyś nie tylko ślepo kierował się zaleceniami dietetyka, ale również sam uczył się, jakie produkty zawierają konkretne mikro i makro elementy, jaka jest orientacyjna ilość kcal spożywanego posiłku, oraz ile energii potrzebujesz do codziennego funkcjonowania. 

Po pewnym czasie nie będziesz się już nad tym zastanawiać i wybór odpowiednich produktów będzie dla Ciebie tak prosty jak oddychanie.

Jak Zostać Własnym Dietetykiem

„Mateusz, powiedz mi proszę czego mnie nauczysz? Nie do końca rozumiem czym jest to całe bilansowanie?”

W ramach bilansu:

 • Odkryjesz schematy – dzięki którym zrozumiesz czego potrzebuje Twój organizm, żeby stracić na wadze. Koniec z ustalaniem trudnych do przestrzegania planów. Jeśli byłeś w takiej sytuacji, że Twoje próby nie odnosiły rezultatów, to struktury, które poznasz, będą dla Ciebie bezcenne!
 • Dowiesz się jak jeść syto i chudnąć – Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie produkty gwarantują długotrwałą sytość i nie pozwalają Ci przybrać na wadze!
 • Dostaniesz gotowe pytania – Dostaniesz ode mnie gotowy zestaw pytań, który jest punktem wyjścia do odpowiedniego zbilansowania swojej diety. Mnóstwo osób pomija ten etap i potem jest skazana na brak wyników. 30 pytań, które Ci zadam pozwoli Ci na zrozumienie czym tak naprawdę jest skuteczna dieta. Odpowiadam na nie za każdym razem jak mam siąść do odchudzania pacjenta.
 • Nauczysz się jak po mistrzowsku układać swoje posiłki – Dobry plan to 80% sukcesu. Jeśli będzie słaby, to nie będziesz w stanie realizować swoich celów, a to będzie Cię frustrować i spowoduje, że odniesiesz porażkę! Na szczęście według schematu, który Ci podam nie będzie możliwości zrobić niczego źle!

Na wszelki wypadek dostaniesz jednak ode mnie 15 najskuteczniejszych sposobów na zbijanie kcal. Sprawdziłem je, stosuję w swojej diecie i dzięki temu moi znajomi ciągle zadają mi pytania jak to jest, że tyle jem i ważę nie całe 75kg przy 180cm wzrostu!

 

 • Poznasz sposób na proste pełnowartościowe  posiłki – pokażę Ci jak układać swoje posiłki w taki sposób, żeby nie narażać się na poważnie niedobory. To wszystko przy użyciu składników dostępnych w każdej Biedronce czy Lidlu!
 • Dowiesz się jak uniknąć poważnych chorób – nauczysz się jakie są mechanizmy powstawania wielu poważnych chorób i jak przeciwdziałać ich powstawaniu tylko poprzez odpowiedzialne żywienie!
 • 30 Krytycznych Elementów Diety – Przeanalizujemy 30 punktową listę krytycznych punktów układania planów żywieniowych. Ten zestaw jest autorsko opracowany i nie powie Ci o nim żaden dietetyk!

Pokażę Ci punkt po punkcie co powinno się znaleźć w Twojej diecie. Zbierałem i dopieszczałem te elementy przez ostatnie 3 lata.
Sama ta lista warta jest co najmniej kilka tysięcy złotych.  

 

 • Wena na zawołanie – zdradzę Ci moje sekrety na temat komponowania najlepszych posiłków w bardzo krótkim czasie. Powiem Ci jakich narzędzi używam, żeby maksymalnie skrócić czas przygotowywania pełnowartościowych posiłków!

Mateusz, już jestem prawie zdecydowany, ale powiedz - jaka jest cena?

Jak widzisz, umiejętność bilansowanie diety, to umiejętność warta tysiące złotych.    

Wiem, że z tej wiedzy potrafi korzystać bardzo wąskie grono osób.
Ja nie zamierzam zepsuć tego rynku rozdając tę wiedzę na prawo i lewo. 

Gdybym miał wycenić tę usługę, to wiedząc jakie to ma przełożenie na wyniki powinien kosztować co najmniej 3500zł,
ale nie zapłacisz tyle. Cena będzie znacznie mniejsza. 

Szczegóły znajdziesz poniżej.

Ile to kosztuje?

Kurs: "Jak Zostać Własnym Dietetykiem" to inwestycja w kwocie 11 zł przez 90 dni.

Koszt zakupu produktów na jeden dzień to ok. 25 zł. Łącznie daje to kwotę 36 zł dziennie.

Jeżeli zamiast tego zdecydujesz się na inwestycję w catering dietetyczny, to nie dość, że zapłacisz ok. 75 zł za dobę, ale również nikt nie nauczy cię 
 jaki sposób układać dietę i prawdopodobnie wrócisz do punktu wyjścia.

Jak działamy?

1.

W ciągu 24 od opłacenia zamówienia otrzymujesz ode mnie na maila dostęp do szkolenia Jak Zostać Własnym Dietetykiem.

2.

Realizujesz szkolenie i zdobywasz rzetelną wiedzę ze sprawdzonych źródeł.

3.

W trakcie szkolenia nabywasz wiedzę w jaki sposób ułożyć własną dietę.

4.

Umiesz już układać własne plany treningowe, wiesz jak wyznaczać swoje cele i poprawnie bilansować swoje żywienie.

Podsumowanie

Reasumując, kurs Jak Zostać Własnym Dietetykiem dietetyczne to nie kaszka z mleczkiem. Czeka Cię dużo pracy.

Ale nic się nie martw. 

Mam doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, rozumiem Twoje potrzeby i zapewniam, że wszystko zrozumiesz!

Dalej nie jesteś przekonany?

Daję Ci 100% gwarancję satysfakcji. Jeżeli w ciągu tygodnia od rozpoczęcia współpracy napiszesz do mnie, że nie jesteś zadowolony z jej przebiegu to zwrócę Ci wszystkie Twoje pieniądze.

Masz tydzień na sprawdzenie moich usług i zdecydowanie czy są warte swojej ceny.

Nic nie tracisz możesz tylko zyskać!