Trener personalny online – czy warto?

Trener personalny online – czy warto?

Czy warto korzystać z usług internetowego trenera personalnego?
To pytanie zadaje sobie każda osoba, która nigdy nie współpracowała z trenerem personalnym online.

Odpowiedź czy warto korzystać z jego usług jest podyktowana tym na jakiego trenera online trafimy. Jeżeli będzie to osoba, której praca ograniczy się do wysłania nam planu treningowego, to z pewnością nie pomoże Ci osiągnąć wymarzonej sylwetki.

Czym zatem kierować się biorąc pod uwagę możliwość współpracy z trenerem personalnym online?

Trener personalny online – czy warto? (oferta)

trener personalny online

Po pierwsze powinniśmy kierować się ofertą. Powinno znaleźć się w niej kilka punktów, które będą wyznacznikiem dobrej współpracy.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, Twoja współpraca z trenerem personalnym na pewno będzie udana.

dieta trener personalny

Pomagam w budowaniu estetycznej sylwetki poprzez skuteczne plany treningowe online, naukę techniki ćwiczeń i budowanie zdrowych nawyków ruchowych.

Trener personalny online – czy warto? (trener online czy zwykły)

No dobrze, ale czy nie lepiej byłoby wybrać zwykłego trenera? Oczywiście jeżeli Twoja zasobność portfela jest wystarczająca jest to pewna opcja. Musisz się jednak liczyć z tym, że trening personalny w trybie stacjonarnym to koszt rzędu 150-200zł za godzinę. Biorąc pod uwagę to, że treningi personalne najczęściej wykupuje się pakietach, których minimalna ilość to 4, za taką współpracę będziesz musiał zapłacić pomiędzy 600 a 800 zł za miesiąc. Resumując, za 1/3 tej ceny możesz mieć tę samą usługę i dużo większą swobodę, bo nie będziesz musiał wstrzelić się w czas, kiedy trener stacjonarny będzie miał wolny termin, na przeprowadzenie z Tobą treningu personalnego. 

Trener personalny online – czy warto? (kontakt i motywacja)

Wiele osób, które rozważają współpracę z trenerem personalnym online zastanawia się, czy będzie miało z nim kontakt. Ten aspekt współpracy jest dla wielu osób kluczowy ze względu na potrzebę motywowania ze strony trenera. Podczas dobrej współpracy Twój kontakt z trenerem powinien być stały. W trakcie kryzysu motywacyjnego powinieneś mieć możliwość kontaktu i uzyskania słów wsparcia i rad. Warto szukając trenera personalnego online zwrócić uwagę, czy jest możliwość nawiązywania z nim kontaktu przez komunikatory.

Trener personalny online – czy warto?(trening w domu)

Nie raz słyszałem od osób, które rozpoczynają swoją drogę z treningiem, że siłownia ich przeraża
i zdecydowanie nie są przygotowani, żeby ten strach przełamywać. Na taką ewentualność dobry trener personalny online ma przygotowaną odpowiedź – trening w domu! Ale czy faktycznie taki trening może odnosić rezultaty? Oczywiście. Dobrze zaplanowany trening w domu (nawet jeżeli nie masz specjalistycznego sprzętu) może przynosić zaskakujące efekty. Oczywiście możesz zorganizować w domu małą siłownię, kupić ciężarki, kettle a nawet sztangę, ale z mojego doświadczenia często takie wyposażenie potrafi leżeć głęboko w szafie adeptów treningu bez trenera. Według mnie najlepiej w takim wypadku zacząć od treningu z własną masą ciała, a później urozmaicać swój trening ewentualnymi akcesoriami. Z pewnością znajdziesz wiele ciekawszych sposobów na wydanie swoich pieniędzy, niż kompletowanie domowej siłowni (chociaż może to kusić chęcią pokazania swoim znajomym, że w wolnym czasie nie oglądasz Netflixa, tylko dbasz o zdrowie!).

Darmowa Konsultacja

Potrzebujesz porady?

Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy merytorycznej skorzystaj z darmowej 15 minutowej konsultacji. Na podstawie mojego doświadczenia pomogę Ci zdecydować i wybrać najbardziej korzystną opcję, która w możliwie najkrótszym czasie przyniesie Ci najlepsze rezultaty.

    Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.mateuszmistarz.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (polityka prywatności), (regulamin bezpłatnej konsultacji).


    Trener personalny online – czy warto (podsumowanie)

    Podsumowując, warto korzystać z trenera personalnego online, ponieważ pomoże Ci on osiągną Twoje cele sylwetkowe i zdrowotne. Wybór dobrego specjalisty będzie skutkował dużym wsparciem, empatią i pomocą w każdym aspekcie aktywności fizycznej. Jeżeli do tej pory miałeś problemy z motywacją to trener personalny online na pewno pomoże Ci ją utrzymać! 

    Dodaj komentarz

    Your email address will not be published.