Sport Mistrz dla Biznesu

Spersonalizowana Dieta - Szkolenia dla Firm

Dzisiaj mało kto może się przyznać przed samym sobą, że zdrowo się odżywia.

Przekłada się to na mizerną efektywność, problemy z koncentracją, brak motywacji do pracy i kolejkę przy automacie do kawy. 

Niestety…

Kofeina nie pobudza na długo i wszyscy szybko wracają do punktu wyjścia, czyli spadku energii.
W rezultacie wykonywana praca dramatycznie zwalnia.

Dieta online

I tak w kółko…

Dlatego, zamiast organizować kolejne szkolenie sprzedażowe lub motywacyjne, postaw na takie, które poprawi zdrowie Twoich pracowników i zwiększy ich efektywność.

Oferuję Ci kompleksowe szkolenia z zakresu podniesienia efektywności poprzez dodanie do życia Twojej firmy jednego komponentu – zdrowej, zbilansowanej i spersonalizowanej diety.

 

Istnieje wiele badań naukowych, które udowadniają, że regularna aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na to jak funkcjonujemy na co dzień. Badania, które temu dowodzą to m.in.

 1. „Promocja zdrowia w zakładzie pracy: wsparcie dla zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej pracowników”., Puchalski K., Korzeniowska E., wyd. Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera., r. 2017
 2. “Wpływ diety na samopoczucie psychiczne”., Glibowski P., Misztal A., wyd. Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie., r. 2016
 3. “Nutritional strategies to optimise cognitive function in the aging brain” Wahl D., Cogger V.C., Solon-Biet S.M., Waern R.V., Gokarn R., Pulpitel T., Cabo Rd., Mattson M.P., Raubenheimer D., Simpson S.J., Le Couteur D.G., wyd. Ageing Res Rev., r. 2016
 4. “New insights into nutrition and cognitive neuroscience: Symposium on ‘Early nutrition and later disease: Current concepts, research and implications”., Dauncey, M., wyd. Proceedings of the Nutrition Society., r. 2009
 5. “Improving the diet of employees at blue-collar worksites: results from the “Food at work” intervention study.” Lassen, A. D., Thorsen, A. V., Sommer, H. M., Fagt, S., Trolle, E., Biltoft-Jensen, A. P., & Tetens, I., wyd. Public Health Nutrition., r. 2011

Potrzebujesz konkretów?

Badania przeprowadzone przez Creating Sustainable Performance jasno wykazały, że pracownik, który dba o siebie poza pracą jest o 16% bardziej wydajny od osoby, która tego nie robi. To nie wszystko! Jest również o 32% bardziej zaangażowany w wykonywane obowiązki od kolegi, który od 8 do 16 realizuje tę samą pracę, ale nie oddziela pracy od czasu na rekreację.

To nie jest żadna nowość. Przykład idzie z Ameryki, a wielkie firmy takie jak Google, lub Microsoft zachęcają pracowników do zdrowego trybu życia, korzystania z usług zatrudnionych dietetyków i odżywiania się zdrową spersonalizowaną dietą.

Teraz pewnie pomyślałeś, że jestem szalony, bo proponuję Ci zatrudnianie do firmy dietetyka, który każdemu z Twoich pracowników będzie układał spersonalizowaną dietę. To wcale nie musi tak wyglądać. Zawsze powtarzam swoim klientom, że rewolucja nigdy nie jest rozwiązaniem, a zmiany należy wprowadzać ostrożnie.

Właśnie to chcę dla Ciebie zrobić. Wprowadzić Twoją firmę na zupełnie nowy poziom dzięki prostym i sprawdzonym metodom dopasowanym do realiów Twojej branży. Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania spersonalizowanej oferty na szkolenia dla Twojej firmy. Obiecuję, że nie pożałujesz!

Wraz z moimi szkoleniami zyskacie

 • lepsze samopoczucie
 • zwiększoną koncentrację
 • zwiększoną motywację do działania
 • zwiększenie efektywności
 • zwiększenie sprawności intelektualnej
 • pobudzenie kreatywności
 • polepszenie procesów logicznego myślenia
 • poprawę koncentracji 
 • polepszenie pamięci 

To wszystko przełoży się na zwiększoną wydajność i efektywność pracowników w Twojej firmie. Słupki z targetami ustalonymi przez szefostwo już zawsze będą świecić się na zielono w excel’u. 

Z chęcią pokaże Tobie i Twoim pracownikom jak spersonalizowana dieta i wsparcie profesjonalnego dietetyka może w prosty sposób przyczynić się do poprawy jakości życia i pracy.

Przyciągnij do siebie najlepszych pracowników

Szybka redukcja wagi dieta

Aktualnie wszyscy najlepsi menedżerowie starają się przyciągać do swojej firmy najlepszych pracowników, jacy są na rynku. 

Tobie też powinno na tym zależeć. 

Przyciągnij ich do siebie atrakcyjnym benefitem pozapłacowym. Nie dość, że wyróżni to Ciebie jako pracodawcę wśród konkurencji, to dodatkowo wniesiesz realną biznesową wartość do Twojej firmy.

Twój pracownik po moim szkoleniu będzie w stanie wykonywać więcej zadań, w krótszym czasie, a zyski w firmie znacznie wzrosną.

Postaw na energię w zespole

Wszystkie firmy skupiają się tylko na rozwoju różnych kompetencji u swoich pracowników, takich jak sprzedaż, wystąpienia publiczne itp.

Pójdź o krok dalej. 

Zapewnij swoim pracownikom rozwój w kwestiach: jak powinna wyglądać zbilansowana dieta, jak bilansować posiłki, jak szybko zredukować wagę,  jaka jest najlepsza dieta, oraz czy może być układana online.

Po podjęciu współpracy nikt z Twojej firmy nie wpisze już nigdy w wyszukiwarkę: Dieta do wykupienia online. Dokładnie wytłumaczę Wam wszystkie mechanizmy redukcji masy ciała, oraz to w jaki sposób nadprogramowe kilogramy wpływają na Twoją efektywność.

Wspólnie zostawimy całą konkurencje w tyle, wykorzystując nowe pokłady energii w zespole.

Jest to najpewniejsza droga do zwiększenia zysków i redukcji kosztów w Twojej firmie.

Dlaczego miałbyś mi zaufać?

1. Przeprowadziłem setki szkoleń dla klientów takich jak: 

 • Instytucje Państwowe –  Urząd Miasta Marki 
 • Branża Medyczna – Przychodnie Dekamed
 • Branża Budowlana – Dom z Kermazytu
 • Fundacje – Make a better place

2. W branży dietetycznej działam już ponad 9 lat. 

3. Na swoje szkolenia wydałem ponad 150 tysięcy złotych.

4. Poza licznymi kursami swoją wiedzę zdobywałem w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.

Ile to kosztuje?

Ceny szkoleń są ustalane indywidualnie. Ich koszty zależą od wielu czynników takich jak:

 • Forma szkolenia (stacjonarna/online)
 • Sposoby realizacji (wykłady/warszaty)
 • Audyty po realizacji
 • Podjęcie stałej współpracy w zakresie opieki trenerskiej/dietetycznej
 • Dodatkowe życzenia klienta

Gwarancja

Jeżeli nie wywiążę się z tego co zostanie między nami ustalone w trakcie rozmów wstępnych –
zwrócę Wam 100% poniesionych kosztów w ramach gwarancji.

Sprawdź jeszcze: Trener personalny – szkolenia dla firm