internetowy trener pesonalny
internetowy trener pesonalny
O mnie

Poznajmy się!

Kim jestem?

Bardzo szczęśliwym człowiekiem, który ma wielki przywilej robienia tego, co kocha. Pomagam ludziom w skutecznym dbaniu o własne ciało i ducha, dzięki czemu – zamiast przejmować się brakiem zdrowia – mogą realizować marzenia i pasje.

  • Pozbyłem się 15kg nadwagi! 
  • Dzięki Tobie naprawiłem swój kręgosłup, który nieprzerwanie od 5 lat nie dawał mi normalnie żyć!
  • W końcu udało mi się przytyć, miałam już łzy w oczach kiedy kolejny raz słyszałam, że jestem za chuda!
  • Pierwszy raz w życiu zasypiam bez problemu dzięki Twoim radom!
  • Odzyskałem sprawność po 40 latach nadwagi!
  • Otworzyłeś mi oczy – niszczyłem swoje życie!

To tylko fragmenty wiadomości, które otrzymuję od moich przyjaciół, którym pomogłem – właśnie dzięki takim komentarzom mam siłę wstawać codziennie rano i pędzić na trening żeby móc Ci pomóc!

Jak zaczynałem?

Na szczęście nie musiałem w życiu przechodzić ciężkich chwil walcząc z nadprogramowymi kilogramami. Miałem to wielkie szczęście, że od dziecka trafiałem na wspaniałych ludzi, którzy wspierali mnie w moich zainteresowaniach sportem i już w wieku 8 lat intensywnie ćwiczyłem sporty walki, które rozwijam do dzisiaj.

Gdy tylko skończyłem liceum stanąłem przed trudnym wyborem studiów i ścieżki zawodowej. Wiedziałem, że czeka przede mną trudna droga i setki atlasów anatomii do przerobienia, ale zrobiłem to i dostałem się na Akademię Wychowanie Fizycznego w Warszawie a następnie do Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie. Obie uczelnie ukończyłem z nowymi umiejętnościami i masą pomysłów, które chcę dalej rozwijać.

Tak oto po przepracowaniu setek godzin na układaniu planów treningowych dla moich przyjaciół, rodziny i kolejnych klientów którzy trafiali do mnie z polecenia jestem tu, żeby pomóc Ci pokonać Twoje słabości. Właśnie dla Ciebie stworzyłem platformę Sport Mistrz.

Jestem zaszczycony, że dołączyłeś do grona czytelników mojego bloga!

 

Teraz znasz mnie trochę lepiej. Jeżeli chcesz przeczytać coś więcej – więcej konkretów zamieszczam niżej.

dieta trener personalny

Zaufało mi już ponad 400 osób

Dlaczego warto?

Co sprawia, że warto wybrać moje kursy?

Na swoje szkolenia wydałem blisko 100 tysięcy złotych i już 9 lat ciężko pracuję żeby móc pomagać Ci jak najlepiej tylko potrafię. Chcę żebyś Ty nie musiał przechodzić tej drogi samemu i w jak najprostszy sposób zrealizował swój cel!

Opinie

Co mówią klienci?

Mojemu doświadczeniu zaufało już ponad 400 osób i nigdy nie spotkałem osoby, która byłaby niezadowolona ze współpracy ze mną. Jeżeli będziesz pierwszy koniecznie chcę Cię poznać, bo z pewnością da mi to ogromny bodziec do rozwoju!

Ciekawostki

Obecnie jestem instruktorem Polska Grupa Krav Maga i tworzę kanał TikTok o tematyce sportowej.