Mail

kontakt@mateuszmistarz.pl

Telefon

536-336-294

Trener personalny online
Oferta

Kursy

Maksymalnie prosto, maksymalnie treściwie

Wiedza, którą przedstawię Ci w kursach jest maksymalnie skondensowana i treściwa. Materiały tworzyłem z myślą, żebyś nie musiał przedzierać się przez tony specjalistycznego żargonu, co chwilę wpisując w Google frazy: co znaczy Hipertrofia miofibrylarna i sarkoplazmatyczna.

W skutecznym kursie nie chodzi o to żebym popisywał się szeroko zakrojoną wiedzą i erudycją, ale żebym nauczył Cię tego, za co zapłaciłeś w jak najszybszy i jak najprostszy sposób.

Jeżeli szukasz konkretów, prostych odpowiedzi na trudne pytania i eksperckiej wiedzy przedstawionej w przystępny sposób to moje kursy są dla Ciebie

Jakie kursy są w ofercie?

Wszystkie dostępne kursy są umieszczone w zakładce sklep, oraz w zakładce kursy. Na tym oczywiście nie poprzestałem i cały czas pracuję nad nowymi materiałami. Jeżeli nie znalazłeś tego, co Cię interesuje napisz do mnie wiadomość, a specjalnie dla Ciebie przygotuję spersonalizowaną ofertę współpracy, podczas której na pewno rozwiążemy Twój problem.

Jeżeli znalazłeś materiały, które Cię interesują kliknij w nie i sprawdź szczegółowy opis, co znajduje się w danym kursie. 

Ile to kosztuje?

Ceny kursów podane są w zakładce sklep, oraz w zakładce kursy. Ze względu na to, że ich dystrybucja została zautomatyzowana mogę pomagać Ci nawet bez dostępu do Internetu. Pozwoliło mi to na sprzedaż wielu kursów i obniżenie ceny żebyś mógł otrzymać jak najwięcej cennej wiedzy jak najmniejszym kosztem. 

Jak to działa?

1.

Wchodzisz w zakładkę oferta i wybierasz w czym mogę Ci pomóc. Tam przedstawiam Ci sposób w jaki przebiega kurs i odpowiadam na Twoje pytania.

2.

Dokonujesz zakupu i w ciągu 24h otrzymujesz ode dostęp do platformy, na której możesz zacząć realizować kurs.

3.

Logujesz się na platformę za pomocą otrzymanych danych i możesz zacząć realizować kurs, kiedy tylko chcesz.