Zadaj mi dowolne pytanie

Na temat dietetyki lub treningu.

Moją bezpłatną konsultację dedykuje wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się jak rozwiązać swój problem.

Bezpłatna konsultacja to 15 minut rozmowy telefonicznej, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego ze swoim zdrowiem, dietą i treningiem.

Wyślij zapytanie, a w mailu ustalmy dogodny termin rozmowy.

Wypełnij formularz

  Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.mateuszmistarz.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (polityka prywatności), (regulamin bezpłatnej konsultacji).


  Jakie zadać pytania?

  DIETETYKA
  1.  Na czym polega współpraca z dietetykiem online?
  2.  Czy dam radę utrzymać dietę?
  3.  Czy mogę schudnąć jedząc nieregularnie?
  4.  Czy mogę tyć przez wolny metabolizm?
  5.  Czy mogę mieć problem z wagą przez hormony?
   TRENING 
  1.  Na czym polega współpraca z trenerem personalnym online?
  2.  Jakie ćwiczenia i jak często będę musiał wykonywać?
  3.  Czy taka współpraca pomoże mi w bólach kręgosłupa?
  4.  Czy znajdę czas na treningi?
  5.  W jaki sposób nauczę się techniki wykonywanych ćwiczeń?
  Trener personalny online
  dieta online i treningi

  Z kim najczęściej pracuję?

  Najczęściej współpracuję z ludźmi, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy i przy okazji wymodelować swoją sylwetkę, tak żeby była atrakcyjna i atletyczna. To oczywiście nie wszyscy moi klienci. Trafiają do mnie również osoby, które mają problemy z zasypaniem, brakiem energii w ciągu dnia, są przemęczone i szukają rozwiązania swojego problemu. Pomagam im poprzez układanie zdrowo zbilansowanej diety, która pomaga organizmowi wrócić do stanu homeostazy (naturalnej równowagi).

  Poza tym zajmuję się pomaganiem za pomocą odżywiania w leczeniu chorób takich jak: nadciśnienie, cukrzyca, zespół jelita drażliwego, hashimoto, nadczynność/niedoczynność tarczycy.

  Krzewię również aktywność fizyczną i układam plany treningowe za pomocą, których moi klienci pozbywają się bólów kręgosłupa, są zdrowi, szczęśliwsi i zwiększają komfort swojego życia.

  Kto będzie odpowiadać?

  Zaraz po wyznaczeniu terminu konsultacji zadzwonię do Ciebie osobiście. Każdą konsultację, którą prowadzę opieram o moje doświadczenie i wiedzę. Żeby zapewnić Ci najwyższą jakość odpowiedzi na Twoje pytania po naszej rozmowie przygotuję dla Ciebie krótkie podsumowanie rozmowy i prześlę do Ciebie maila w którym zawrę najistotniejsze szczegóły.

  dieta online i treningi