Mail

kontakt@mateuszmistarz.pl

Telefon

536-336-294

Trener personalny online

Ile kosztuje trener personalny online?

Ile kosztuje trener personalny online?

Elementów które decydują o kosztach współpracy z trenerem personalnym online jest całe mnóstwo. Często właśnie na tym polega problem. Okazuje się, że na to ile kosztuje trener personalny online  składa się tak wiele czynników, że łatwo pogubić się w gąszczu danych i zwyczajnie zwracać uwagę na to co nie jest istotne.

Ile kosztuje trener personalny online - czynniki wyboru

Czynników na które powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze trenera personalnego online jest bardzo dużo, ale pozwól że jako osoba, która zajmuje się tematem od lat, wymienię dla Ciebie te, które uważam za najistotniejsze: 

internetowy trener personalny

Wybierając trenera personalnego online klienci nie zawsze biorą pod uwagę powyższe zmienne, ale z całą pewnością powinni, ponieważ może mieć to decydujący wpływ na wynik współpracy.

Często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że najważniejszym wskaźnikiem decydującym o podjęciu współpracy powinna być relacja między poniesionymi kosztami, a tym co uzyskamy w zamian.

Dlaczego ten wskaźnik ma tak ogromne znaczenie? Ponieważ odpowiada na podstawowe pytanie: jakie środki muszę poświecić, żeby znaleźć się w sytuacji w której chcę się znaleźć?

Darmowa konsultacja

Potrzebujesz konsultacji z trenerem personalnym online?

Zostaw swoje imię, adres mail, telefon oraz napisz co chcesz ze mną skonsultować. Zrobię wszystko żeby skontaktować się z Tobą jak najszybciej, omówić sytuację i zaproponować rozwiązanie problemu.

  Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.mateuszmistarz.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (polityka prywatności), (regulamin bezpłatnej konsultacji).

  Ile kosztuje trener personalny online - cena = jakość

  Ile kosztuje trener personalny online? Ceny współpracy wahają się od 200 do nawet 1000 zł za miesiąc współpracy w której skład wchodzą bardzo różne czynniki i udogodnienia, które definiują cenę.

  Trenerzy personalni online, którzy oferują rozwiązanie Twojego problemu w bardzo niskiej cenie muszą zminimalizować czas poświęcany indywidualnemu klientowi żeby skupić się na współpracy z większą ilością osób w tym samym czasie. 

  Nie będę rozpatrywał tu skrajnie niskich cen współpracy, ale skupię się na tym ile pieniędzy musisz przeznaczyć, żeby oczekiwać dobrych rezultatów. Trenerzy personalni online, których ceny za miesiąc współpracy rozpoczynają się od około 200 zł za miesiąc oferują na tyle dużo, że w tej cenie powinieneś/powinnaś zaleźć w ofercie:

  Taka usługa rzeczywiście może okazać się sensowna i pomóc Ci rozwiązać Twój problem. Najczęściej to właśnie taki trener personalny online będzie stanowił najlepszy stosunek jakości do ceny oferowanych usług. Jeżeli właśnie takiego trenera szukasz zapoznaj się z moją ofertą.

  dieta trener personalny

  Pomagam w budowaniu estetycznej sylwetki poprzez skuteczne plany treningowe online, naukę techniki ćwiczeń i budowanie zdrowych nawyków ruchowych.

  Ostatnią grupą osób, które rzadko oferują indywidualne prowadzenie klientów są celebryci i influenserzy. Najczęściej wydają oni gotowe plany treningowe lub ebooki z przepisami. W przypadku indywidualnej współpracy stosują bardzo wysoką politykę cenową ponieważ są rozpoznawalni i mają dość szerokie grono odbiorców. 

  W przypadku indywidualnego treningu lub rozpisania planu treningowego online przez osobę należącą do tej kategorii będziesz musiał zapłacić kilka razy więcej niż wynosi średnia cena rynkowa. Nie ma w tym oczywiście nic złego jeżeli tylko dana osoba ma odpowiednie wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje niezbędne do wykonania usługi. 

  Ile kosztuje trener personalny online - czynniki dodatkowe wpływające na cenę

  Dodatkowymi czynnikami wpływającymi na koszt współpracy z trenerem personalnym online są wszystkie udogodnienia, które trener online oferuje: dedykowane programy, aplikacje i platformy ułatwiające kontakt i przekazywanie informacji są czynnikami, które generują dodatkowe koszty i muszą zostać wliczone w cenę usługi. 

  Czy warto dopłacać do powyższych udogodnień?  Musisz sobie sam/sama odpowiedzieć na to pytanie. Moim zdaniem jedynym niezbędnym czynnikiem są nagrane filmy z objaśnieniem techniki ćwiczeń. Z mojej praktyki trenerskiej wynika, że jest to jeden z najważniejszych czynników przyspieszający progres podopiecznych. Sam wysyłam moim podopiecznym nagrania ćwiczeń i obszernie tłumaczę na czym należy się skupić aby osiągnąć najlepszy efekt.

  Kwestia komunikatorów również jest bardzo istotna. Ważne, żeby Twój trener był dostępny gdy masz pytania dotyczące techniki ćwiczeń, lub natrafiłeś na informację, którą chcesz skonsultować. Ja w tym przypadku używam komunikatora Signal, który jest prosty w obsłudze i dostępny zarówno na telefony z androidem, iPhony i komputery stacjonarne. Tam zamieszczam również moim podopiecznym materiały do treningów, tak aby mieli oni wszystko dostępne w jednym miejscu i nie musieli przedzierać się przez dziesiątki wiadomości na messengerze, którego używają na codzień. Sama forma komunikacji jest jednak indywidualna i ważne aby była wygodna zarówna dla trenera jak i Ciebie.

  Ile kosztuje trener personalny online - podsumowanie

  Koszty współpracy z trenerem personalnym online wachają się od 50 zł a kończą na kwotach cztero-cyfrowych. Przy ocenie wartości danej usługi warto wziąć pod uwagę wszystkie możliwe udogodnienia, ocenić czy oferta i sposób bycia wybranego trenera Ci odpowiada, oraz najważniejsze – czy posiada odpowiednią wiedzę i kwalifikacje (szczególnie jeżeli Twoja sytuacja jest niestandardowa i cierpisz na choroby, które mogą mieć znaczenie przy układaniu planów treningowych online). 

  Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy merytorycznej skorzystaj z darmowej 15 minutowej konsultacji. Na podstawie mojego doświadczenia pomogę Ci zdecydować i wybrać najbardziej korzystną opcję, która w możliwie najkrótszym czasie przyniesie Ci najlepsze rezultaty.

  Darmowa Konsultacja

  Potrzebujesz porady?

  Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy merytorycznej skorzystaj z darmowej 15 minutowej konsultacji. Na podstawie mojego doświadczenia pomogę Ci zdecydować i wybrać najbardziej korzystną opcję, która w możliwie najkrótszym czasie przyniesie Ci najlepsze rezultaty.

   Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.mateuszmistarz.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (polityka prywatności), (regulamin bezpłatnej konsultacji).

   One thought on “Ile kosztuje trener personalny online?”

   1. […] Już teraz sprawdź ile kosztuje trener personalny online! […]

   Add a Comment

   Your email address will not be published.