Ile kosztuje trener personalny online?

Ile kosztuje trener personalny online?

Elementów które decydują o kosztach współpracy z trenerem personalnym online jest całe mnóstwo. Często właśnie na tym polega problem. Okazuje się, że na to ile kosztuje trener personalny online  jest tak wiele, że łatwo pogubić się w gąszczu danych i zwyczajnie zwracać uwagę na to co nie jest istotne.

Ile kosztuje trener personalny online - czynniki wyboru

Czynników na które powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze trenera personalnego online jest bardzo dużo, ale pozwól że wymienię dla Ciebie te, które uważam za najistotniejsze: 

internetowy trener personalny

Wybierając trenera personalnego online klienci nie zawsze biorą pod uwagę powyższe zmienne, ale z całą pewnością powinni, ponieważ może mieć to decydujący wpływ na wynik współpracy.

Często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że najważniejszym wskaźnikiem decydującym o podjęciu współpracy powinna być relacja między poniesionymi kosztami, a tym co uzyskamy w zamian.

Dlaczego ten wskaźnik ma tak ogromne znaczenie? Ponieważ odpowiada na podstawowe pytanie: jakie środki muszę poświecić, żeby znaleźć się w sytuacji w której chcę się znaleźć?

Jeżeli potrafimy zmierzyć, że będziemy musieli wydać łącznie 1000 zł, spędzić łącznie 24 godziny na treningach i ograniczyć alkohol i słodycze żeby w ciągu najbliższych 3 miesięcy osiągnąć wymarzoną sylwetkę możemy przekalkulować, czy ta cena jest dla nas satysfakcjonująca.

Niestety, pomiar na tym poziomie najczęściej nie jest możliwy, a przynajmniej jest bardzo trudny.

Darmowa konsultacja

Potrzebujesz konsultacji z trenerem personalnym online?

Zostaw swoje imię, adres mail, telefon oraz napisz co chcesz ze mną skonsultować. Zrobię wszystko żeby skontaktować się z Tobą jak najszybciej, omówić sytuację i zaproponować rozwiązanie problemu.

  Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.mateuszmistarz.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (polityka prywatności), (regulamin bezpłatnej konsultacji).


  Ile kosztuje trener personalny online - cena = jakość

  Ile kosztuje trener personalny online? Ceny współpracy wahają się od 50 do nawet 1000 zł za miesiąc współpracy w której skład wchodzą bardzo różne czynniki i udogodnienia, które definiują cenę.

  Trenerzy personalni online, którzy oferują rozwiązanie Twojego problemu w bardzo niskiej cenie muszą zminimalizować czas poświęcany indywidualnemu klientowi żeby skupić się na współpracy z większą ilością osób w tym samym czasie. Oznacza to, że opisany powyżej trener personalny online  prawdopodobnie nie spełni Twoich oczekiwań i nie doprowadzi Cię do punktu w którym chciałbyś się znaleźć. Nikomu nie życzę takiej sytuacji, ponieważ wówczas wydasz swoje pieniądze i nie przyniesie to żadnych rezultatów.

  Trenerzy personalni online, których ceny za miesiąc współpracy rozpoczynają się od około 250 zł za miesiąc oferują dużo więcej. W tej cenie powinieneś oczekiwać od trenera, którego rozważasz:

  Taka usługa rzeczywiście może okazać się sensowna i pomóc Ci rozwiązać Twój problem. Najczęściej to właśnie taki trener personalny online będzie stanowił najlepszy stosunek jakości do ceny oferowanych usług. Jeżeli właśnie takiego trenera szukasz zapoznaj się z moją ofertą.

  dieta trener personalny

  Pomagam w budowaniu estetycznej sylwetki poprzez skuteczne plany treningowe online, naukę techniki ćwiczeń i budowanie zdrowych nawyków ruchowych.

  W Internecie można również znaleźć usługi trenerów personalnych online o bardzo wąskiej specjalizacji. Zajmują się oni treningiem lub dietą online na przykład w konkretnej jednostce chorobowej takiej jak cukrzyca typu I. W związku z tym, że musieli oni nabyć specjalne niestandardowe kompetencje mogą pozwolić sobie na to żeby kierować swoją ofertę do wąskiego grona osób i stosować wysoką politykę cenową. Koszt współpracy z takim trenerem personalnym online może sięgać nawet 500 zł. Ci trenerzy nie zajmują się współpracą z klientem zdrowym, który chce poprawić wygląd swojej sylwetki lub zadbać o ogólne zdrowie i lepiej się poczuć. 

  Czwartą i ostatnią grupą osób, które rzadko oferują indywidualne prowadzenie klientów są celebryci i influencerzy. Najczęściej stosują oni bardzo wysoką politykę cenową ponieważ są rozpoznawalni i mają dość szerokie grono odbiorców. W przypadku indywidualnego treningu lub rozpisania planu treningowego online przez osobę należącą do tej kategorii będziesz musiał zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Nie ma w tym oczywiście nic złego jeżeli tylko dana osoba ma odpowiednie wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje niezbędne do wykonania usługi. Częściej oferowanym przez tę grupę produktem są jednak ebooki, kursy, szkolenia i gotowe plany treningowe. Omówienie ich skuteczności i cen to materiał na inny wpis na blogu.

  Ile kosztuje trener personalny online - czynniki dodatkowe wpływające na cenę

  Dodatkowymi czynnikami wpływającymi na koszt współpracy z trenerem personalnym online są wszystkie udogodnienia, które dany trener oferuje – dedykowane programy, aplikacje i platformy ułatwiające kontakt i przekazywanie informacji są czynnikami, które generują dodatkowe koszty i muszą zostać wliczone w cenę usługi. Podobnie w przypadku nagrań ćwiczeń znajdujących się w planie treningowym online. Jeżeli trener zdecydował się na nagranie prezentowanych ćwiczeń w sposób profesjonalny – wygenerowało to jednorazowy koszt w wysokości nawet kilkunastu tysięcy złotych. Koszt ten musi być ujęty w cenie usługi – dodatkowe udogodnienia to większa cena. 

  Czy warto dopłacać do powyższych udogodnień? Według mnie tak. Jeżeli jesteś osobą początkującą – filmy z objaśnioną techniką pomogą Ci w opanowaniu ćwiczeń i zaoszczędzą sporo czasu. Moim zdaniem warto szukać trenerów personalnych online, którzy oferują nagrane filmy z ich objaśnieniem. Z mojej praktyki trenerskiej wynika, że jest to jeden z najważniejszych czynników przyspieszający progres podopiecznych. Sam wysyłam moim podopiecznym nagrania ćwiczeń i obszernie tłumaczę na czym należy się skupić aby osiągnąć najlepszy efekt.

  Kwestia komunikatorów również jest bardzo istotna. Ważne, żeby Twój trener był dostępny gdy masz pytania dotyczące techniki ćwiczeń, liczby serii lub natrafiłeś na informację, którą chcesz skonsultować. Ja w tym przypadku używam komunikatora Signal, który jest prosty w obsłudze i dostępny zarówno na telefony z androidem, iPhony i komputery stacjonarne. Tam zamieszczam również moim podopiecznym materiały do treningów, tak aby mieli oni wszystko dostępne w jednym miejscu i nie musieli przedzierać się przez dziesiątki wiadomości na messengerze, którego używają na codzień. Sama forma komunikacji jest jednak indywidualna i ważne aby była wygodna zarówna dla trenera jak i Ciebie.

  Ile kosztuje trener personalny online - podsumowanie

  Koszty współpracy z trenerem personalnym online wąchają się od 50 zł a kończą na kwotach cztero-cyfrowych. Przy ocenie wartości danej usługi warto wziąć pod uwagę wszystkie możliwe udogodnienia, ocenić czy oferta i sposób bycia wybranego trenera Ci odpowiada, oraz najważniejsze – czy posiada odpowiednią wiedzę i kwalifikacje (szczególnie jeżeli Twoja sytuacja jest niestandardowa i cierpisz na choroby, które mogą mieć znaczenie przy układaniu planów treningowych online). 

  Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy merytorycznej skorzystaj z darmowej 15 minutowej konsultacji. Na podstawie mojego doświadczenia pomogę Ci zdecydować i wybrać najbardziej korzystną opcję, która w możliwie najkrótszym czasie przyniesie Ci najlepsze rezultaty.

  Darmowa Konsultacja

  Potrzebujesz porady?

  Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy merytorycznej skorzystaj z darmowej 15 minutowej konsultacji. Na podstawie mojego doświadczenia pomogę Ci zdecydować i wybrać najbardziej korzystną opcję, która w możliwie najkrótszym czasie przyniesie Ci najlepsze rezultaty.

   Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.mateuszmistarz.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (polityka prywatności), (regulamin bezpłatnej konsultacji).


   One thought on “Ile kosztuje trener personalny online?”

   1. […] Już teraz sprawdź ile kosztuje trener personalny online! […]

   Dodaj komentarz

   Your email address will not be published.