Czy mam zakwaszony organizm?

🧐 W ostatnim tygodniu mignął mi filmik na którym jeden gość mówił, żeby sprawdzać czy ma się zakwaszony organizm siusiając na papierek lakmusowy XD

🤷‍♀️ To zawsze pozostaje dla mnie mega tajemnicą! Dlaczego ludzie zamiast wiary w publikacje naukowe wolą zaufać jakiemuś podstarzałemu dziadziusiowi z brzuszkiem, który sprzedaje suplementy…

🥦 Albo inaczej dlaczego zamiast zadbać o zdrowie zbilansowaną dietą i treningiem decydują się na tabletkę za grubą forsę, która w dodatku jest na chorobę, która nie istnieje?

🧙‍♂️ Nie wiem, ale koniecznie podeślij ten wpis komuś kto wierzy w internetowych szamanów!

Czy mam zakwaszony organizm?
Czy mam zakwaszony organizm?
Czy mam zakwaszony organizm?
trener personalny online
Czy mam zakwaszony organizm?
Czy mam zakwaszony organizm?
Czy mam zakwaszony organizm?
trener personalny online

Potrzebujesz wsparcia?

Pomagam w spersonalizowaniu diety, budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i doborze odpowiedniej suplementacji.

Czy mam zakwaszony organizm?
Czy mam zakwaszony organizm?
Czy mam zakwaszony organizm?

Darmowa konsultacja

Potrzebujesz konsultacji z trenerem?

Zostaw swoje imię, adres mail, telefon oraz napisz co chcesz ze mną skonsultować. Zrobię wszystko żeby skontaktować się z Tobą jak najszybciej, omówić sytuację i zaproponować rozwiązanie problemu.

  Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.mateuszmistarz.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (polityka prywatności), (regulamin bezpłatnej konsultacji).

  Potrzebujesz stałej dawki wartościowej i darmowej wiedzy? 

  Zerknij na moje socjal media i regularnie dowiaduj się ciekawostek ze świata dietetyki i treningu!

  Transkrypcja obrazków:
  1. Czy masz zakwaszony organizm?

  2. No dawaj, jedziemy z tym! Zakwaszenie organizmu, to sytuacja w wyniku, której Twoje Ph spadło do poziomu kwasowego. 

  3. Mogło stać się to w wyniku wzmożonego wysiłku, złego odżywiania, lub c*uj wie czego. Tak przynajmniej twierdzą ludzie, którzy wierzą w te brednie.

  4. Fragment edukacyjny. Ale żeby nie było, że tylko śmieszkuję… pH w różnych miejscach w naszym ciele jest różne. Np.: w żołądku 1,5, w ślinie 6,5, we krwi ok 7,4.

  5. Jak najesz się kiszonej kapuchy to owszem pH w Twoim żołądku się zakwasi, ale enzymy szybko rozprawią się z tym co zjadłeś. Reszta pójdzie w swoją stronę, a pH wróci do pierwotnego stanu.

  6. Ale w internecie czytałem, że niektórzy agenci sprawdzają swój mocz papierkiem lakmusowym… To nie ma sensu, bo wynik zawsze będzie zależny od tego co znajdowało się w naszej diecie – nery filtrują co im dajemy.

  7. pH naszej krwi jest niezmienne dla osoby zdrowej. Jeżeli natomiast pH krwi staje się bardziej kwasowe a Ty chorujesz na Kwasice to prawdopodobnie i tak tego nie przeczytasz, bo właśnie walczą o Twoje życie w szpitalu.

  8. Podsumowując, nie daj się robić w balona i nie kupuj ściemy, że masz chorobę która nie istnieje.

  9. A teraz przyjacielu obserwuj bloga i moje profile socjal media, żeby nie przegapić nowych treści i umów się na bezpłatną konsultację.

  Add a Comment

  Your email address will not be published.